Hvert bidrag
Mottakeren er partileddet som fikk pengene, slik partiet har oppgitt det.
| Mottaker | Parti | Beløp |
|---|---|---|
| 2025 | 15 720 kr | |
| Trondheim SV - Sosialistisk Venstreparti Lokallag |
15 720 kr | |
| 2024 | 12 900 kr | |
| Trondheim SV - Sosialistisk Venstreparti Lokallag |
12 900 kr | |
| 2023 | 29 600 kr | |
| Trondheim SV - Sosialistisk Venstreparti Lokallag |
29 600 kr | |
| 2022 | 28 000 kr | |
| Trondheim SV - Sosialistisk Venstreparti Lokallag |
28 000 kr | |
| 2021 | 18 500 kr | |
| Trondheim SV - Sosialistisk Venstreparti Lokallag |
18 500 kr | |
| 2020 | 27 900 kr | |
| Trondheim SV - Sosialistisk Venstreparti Lokallag |
27 900 kr | |
| 2019 | 55 945 kr | |
| Trondheim SV - Sosialistisk Venstreparti Lokallag |
55 945 kr | |
| 2018 | 42 900 kr | |
| TRONDHEIM SV Lokallag |
42 900 kr | |
| 2017 | 42 100 kr | |
| TRONDHEIM SV Lokallag |
42 100 kr | |
| 2016 | 39 120 kr | |
| TRONDHEIM SV Lokallag |
39 120 kr | |
| 2015 | 16 710 kr | |
| TRONDHEIM SV Lokallag |
16 710 kr | |
| 2014 | 16 445 kr | |
| TRONDHEIM SV Lokallag |
16 445 kr | |
Om tallene
Partiene skal oppgi alle som gir mer enn 35 000 kroner i året til hovedorganisasjonen, 23 000 kroner til et fylkesparti eller 12 000 kroner til et lokallag. Type giver (privatperson) har ForMot satt ut fra Enhetsregisteret og navnet. Bidrag med samme navn er slått sammen. Ser du en feil, si fra.